תיקון מצלמות וידאו

 
מצלמות הפכו במרוצת השנים לחלק בלתי נפרד מחיינו וכאשר הגענו לעידן הדיגיטלי, השוק החל לגאות אפילו עוד יותר.
הדבר מתבטא במגוון רחב של מצלמות שמתאימות לצרכים השונים, עבור חובבנים ומקצוענים גם יחד.
מצלמות סטילס, מצלמות וידאו, SLR ועוד – כל המצלמות הללו נבחרות על ידינו בקפידה, יקרות לליבנו וגם לכיסנו, וזוהי הסיבה מדוע כאשר מתגלים בהן ליקויים, אנו לא ממהרים להחליפן.
אנו מחפשים שירות תיקון מצלמות מקצועי שיחזירן לכשירות מלאה. כמובן שלא כל מעבדה מסוגלת לעמוד במשימה, ועל כן עליכם לדעת כיצד לזהות את המומחים לדבר. בשורות הקרובות תקבלו את כל המידע על כך.
 

תיקון מצלמות – מה אמורה להציע לכם מעבדה איכותית בתחום?

 
ישנם 3 עקרונות שירות שבהם אמורה לעמוד מעבדת תיקונים איכותית:

 • יכולת טיפול בכל תקלה או חבלה
  השימוש התמידי במצלמה על ידי כל מי שאוהב או עובד בתחום הצילום, כמו גם אופי השימוש (בדרך כלל מחוץ לבית במסגרת עבודה או טיולים), הופך את המצלמה לאלמנט שחשוף לתקלות וחבלות רבות. חול או מים שנכנסו למנגנון, נפילה שגרמה לשבר - כל אלה מחייבים צוות מקצועי שידע כיצד לאפיין את התקלה באופן מדוייק ולטפל בה באופן ממוקד, או להחליף חלקים במטרה להחזיר את המצלמה בדיוק למצבה הקודם.
 • חידוש מראה המצלמה
  שירות תיקון מצלמות איכותי הוא כזה שלא רק מחזיר כל מצלמה לפעול באופן מלא, אלא גם גורם לה להיראות כחדשה לגמרי. הסיבה לכך היא הצורך של הלקוחות להשתמש במצלמה שנראית טובה ואיכותית, במיוחד אצל כאלו שמשתמשים בה לצרכים מקצועיים ואינם מעוניינים "להיתפס" עם ציוד שנראה בלוי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי שוק "היד שנייה" של המצלמות היקרות של ימינו נחשב למאוד פעיל, ויהיה קשה למכור אותן במחיר משתלם במידה ויראו סדוקות בחלקן החיצוני.
 • הענקת שקט נפשי ללקוח
  תיקון מצלמה הוא אינו דבר זול, והלקוח מעוניין לדעת כי הפעולה התבצעה במקצועיות ובמיומנות כך שהתקלה לא תחזור על עצמה בשנית. לכן, חשוב מאוד לפנות אל נותן שירות שמעניק אחריות מלאה על החלקים והעבודה ולא להישען על הבטחות ריקות מתוכן. מעבדת תיקונים איכותית אף תפעל בשקיפות מלאה אל מול הלקוח ותודיע מראש האם כדאי או בכלל משתלם לתקן את המצלמה המדוברת.

 
 
PANASONIC_HC-V800
 
 
 
HC-WXF1
 
 
 
AG-CX350
 
 
 
 

מהו תהליך עבודה נכון בתחום תיקון המצלמות?

 
קיבלתם המלצה על מעבדת תיקונים מסויימת שעומדת בכל עקרונות השירות שציינו? תוכלו להיות בטוחים עוד יותר בבחירתכם אם המעבדה תקפיד על השלבים הבאים במהלך ההתקשרות עימכם:

 • עם קבלת המצלמה יתבצע אפיון מדוייק של הבעיה ע"י צוות טכנאים שמוסכמים לכך ומתמחים בסוג המצלמה שלכם.
 • לאחר מכן נציג מטעם המעבדה אמור ליצור עימכם קשר, ליידע אתכם בממצאי הבדיקה ובגישות האפשריות לביצוע התיקון (חלפים מקוריים, תחליפיים וכו'), או לתת לכם המלצות למצלמה חדשה במידה ולא ניתן או משתלם לתקן. בשלב זה גם תקבלו הצעת מחיר כמובן.
 • רק לאחר אישור מצידכם יתבצע התיקון עצמו, ובסיומו תקבלו את המצלמה עם כתב אחריות שיהיה ערובה לעבודה שבוצעה ולחלקים שהוחלפו.

 

דיגיטל וידאו סנטר – תיקון מצלמות ברמה אחרת

 
יצרני המצלמות אינם מפסיקים לחדש, עם מוצרים מתקדמים יותר בכל שנה ושנה. במילים אחרות – אתם זקוקים למעבדת תיקונים אשר בקיאה בכל החידושים ומסוגלת לתקן כל מצלמה שקיימת בשוק.
כזאת היא בדיוק חברת דיגיטל וידאו סנטר – מעבדת מעבדת תיקון מצלמות בתל אביב מורשית של ענקיות הצילום הגדולות ביותר בעולם, דוגמת SONY, PANASONIC ו- JVC. טכנאיי המעבדה עברו את הכשרותיהם המקצועיות בחברות עצמן ומסוגלים לספק שירותי תיקון מתקדמים לכל סוגי המצלמות הקיימות, כולל של חברות נוספות לרבות OLYMPUS, NIKON ,CANON ועוד.
 
 
למידע נוסף בחינם חייגו:
 
 
תיקון מצלמת וידאו