תיקון מצלמות וידאו

 
 
PANASONIC_HC-V800
 
 
 
HC-WXF1
 
 
 
AG-CX350
 
 
 
 
תיקון מצלמות וידיאו הוא העבודה שלנו.

בדיגיטל וידאו סנטר עובדים אנשי מקצוע מנוסים, שתיקון מצלמות וידיאו הוא העבודה שלהם. לימודי הסמכה בתחום, כמו גם שנים של ניסיון, מאפשרים לנו לאתר כל תקלה ובדרך כלל גם להביא לפתרונה.
 

למה דיגיטל וידאו סנטר?

 
  • בגלל ההתמחות – הטכנאים של דיגיטל וידאו סנטר מוסמכים לספק שירות תיקונים למצלמות וידיאו מתוצרת פנסוניק ו-JVC, כמו גם קנון, סוני, ניקון, סמסונג ושאר יצרניות המצלמות. כל התיקונים מתבצעים על פי הוראות היצרן ובאמצעות חלפים מקוריים, כך שאתם מקבלים את המצלמה שלכם כאילו יצאה הרגע מהמפעל.
  • בגלל המומחיות – במעבדה עובדים טכנאים מוסמכים ומנוסים, אשר ידעו לאתר את התקלה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורה. במקרה בו נחשוב כי עלותו של תיקון מצלמת הווידיאו תהיה גבוהה במיוחד, נמליץ על רכישת מצלמה חדשה, כדי שלא תשקיעו כסף בתיקון לא משתלם.
  • בגלל השירות – אנו משרתים לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד, וכל לקוח, קטן כגדול, זוכה אצלנו לשירות מקצועי וליחס אישי. אנו מבצעים כל תיקון מצלמת וידיאו תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים ובאחריות מלאה, כך שאתם תקבלו מצלמה שנראית ועובדת ממש כמו חדשה, ובדיוק בזמן שנקבע.
 

צלמות וידאו - להמשיך להנציח את הרגע

 
כשתביאו את מצלמת הווידיאו שלכם לתיקון במעבדה, תזכו קודם כל לחיוך – אפילו שלא מצלמים אותנו. אחר כך נשמע מכם בדיוק מה הבעיה, ובתוך זמן קצר תוכלו לקבל את המצלמה שלכם כשהיא תקינה, ולהמשיך להנציח את הרגעים היפים בחייכם. לקבלת תיקון מצלמות וידיאו כמו שתיקון מצלמות וידיאו צריך להיות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
למידע נוסף בחינם חייגו: 03-6911111.
 
 
תיקון מצלמת וידאו