מצלמות וידאו פנסוניק – המומלצות לשנת 2020

היכרות עם המלצות על מצלמות וידאו יכולה לעזור גם לבעלי מקצוע וגם לחובבי צילום פרטיים. במאמר הבא נציג את עיקרי ההמלצות ונסביר מה מיוחד בדגמים המובילים

בחירה נכונה של מצלמת וידאו היא כידוע משימה מורכבת. בשלב הראשון, כל אחד מאתנו צריך להגדיר את הצרכים ואת המטרות שלו. כאשר מגדירים צרכים ומטרות, אפשר להתמקד בחברות וביצרני מצלמות כאלה ואחרים. במאמר זה נסקור את הדגמים המובילים של מצלמות וידאו פנסוניק.

מה מיוחד בדגמים המומלצים של מצלמות וידאו פנסוניק?


מצלמות הוידאו של חברת פנסוניק
 מוכיחות את עצמן כל שנה מחדש. עם מפרט טכני משוכלל וטכנולוגיה מרשימה, אלה מצלמות שיכולות להתאים גם לצלמים מקצועיים וגם לחובבי צילום שעושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום. מצד שני, דווקא היצע רחב כל כך של מצלמות מרשימות עלול להקשות על הבחירה. כאן נכנסות לתמונה ההמלצות על הדגמים המובילים.

דגמים שכל אחד צריך להכיר

הנה למשל כמה מצלמות וידאו פנסוניק מומלצות נכון לשנת 2020, אך כנראה עם רלוונטיות לעוד הרבה שנים קדימה:

א.
וידאו בזמן אמת עםDMC-GH5 של פנסוניק – דגם DMC-GH5 של פנסוניק אידיאלי עבור צילום וידאו בזמן אמת. כאן אפשר בעיקר לראות חוזקות בולטות ובהם היעדר חיתוך בצילום ברזולוציית K4 וכמובן זמן סוללה ארוך. יש כאלה שיפנו את תשומת הלב לתפריטים הלא מאורגנים, אך הבעיות בממשק בטלות בשישים לעומת היתרונות של המפרט.

ב.
מצלמות קולנועDMC-GH5s של פנסוניק – מי שמעדיף צילום בגרסה הקולנועית, או כאמור עוסק בתעשיית הבידור, הטלוויזיה והקולנוע, יכול לתת עדיפות לדגם DMC-GH5s של מצלמת הוידאו פנסוניק. בדגם הזה הדגש הוא על איכות התמונה, על פרופיל שטוח ועל אפשרות הקלטה פנימית 10 ביט בנתוני 4:2:2. מבחינת חולשות, המחיר של המצלמה הוא מעט גבוה אך ההשקעה משתלמת בטווח הארוך.

ג.
מצלמת גרילה Lumix S1 של פנסוניק – דגם Lumix S1 של פנסוניק מיועד למי שרוצה לצלם תוך כדי ריצה ולשלב בין סטילס או וידאו. אלו מצלמות עם ביצועים מעולים גם בתנאי תאורה קשים, כאשר הערך המוסף בא לידי ביטוי במערכת אוטו פוקוס מהירה. בפועל, זה אומר שאפשר בהחלט לרוץ עם המצלמה הזו ועדיין לדאוג שאף פריים לא יתפספס.

מה מאפיין את המצלמות המומלצות של פנסוניק?

הסקירה לעיל אמורה להעניק הצצה לאופן שבו אנשי מקצוע בוחרים להמלצות על דגמי מצלמות מסוימים לעומת דגמים אחרים. ספציפית עם פנסוניק, מה שמאפיין את הדגמים המומלצים של מצלמות הוידאו זה אכן מפרט טכני משוכלל שעולה בקנה אחד עם המילה האחרונה מבחינה טכנולוגית.

DVC דיגיטל וידאו סנטר הינה מעבדת תיקון למצלמות פנסוניק ומצלמות נוספות. המעבדה שלנו היא המעבדה היחידה בארץ שהיא מורשית סוני ופנסוניק! לכן אצלנו תוכלו לקבל את שירות התיקונים הטוב ביותר ועם חלקים מקוריים! בנוסף, אנו מוכרים מספר מצלמות פנסוניק מהדגמים החדישים והמתקדמים ביותר! למידע נוסף מוזמנים להתקשר לטלפון שלנו 03-6311111

דילוג לתוכן