מצלמות וידאו פנסוניק – מחדשות ורלוונטיות

מצלמת Lumix DC-S1H

מצלמות וידאו פנסוניק – עדיין רלוונטיות

גם בימינו, בעולם הווידאו והצילום המהיר והאגבי בטלפון יש עדיין מי שאוהב מצלמות טובות. מצלמות וידאו פנסוניק, למשל, הן מצלמות שלא הפסיקו להימכר והן נחשבות עדיין לפסגת הצילום לכל חובב ואיש מקצוע. מצלמות אלה מובילות בתחום מצלמות הסטילס והווידאו בארץ ובעולם, והחברה מציעה מבחר עצום של מצלמות שמותאמות לכל צורך ולכל מטרה. בהמשך נדבר על המצלמה הכי ייחודית שבהן, שהיא מצלמת וידאו ללא מראה היברידית, כדי להוכיח שיש חידושים בחברה שאינה מפסיקה לצעוד עם הזמן ולכן עדיין רלוונטית לחובבי הצילום הטוב והאיכותי. כל מי שלמד צילום או נכנס לחנות מצלמות בעשור הקודם, כדי למצוא מצלמת וידאו טובה, קיבל המלצה אוטומטית ומוצדקת על מצלמת וידאו של פנסוניק. זוהי מצלמה שנשארים אתה שנים משום שהיא עובדת מצוין גם במפרט הטכני של פעם. עד כדי כך היא בנויה גם נכון להיום. בכל מקרה, לכל מי שרוצה להתחדש במצלמה עכשווית מומלץ לבדוק את פנסוניק ללא מראה, מצלמה ייחודית באמת.

מצלמת וידאו פנסוניק HC-WXF1 s

מצלמה ללא מראה

כחברה הראשונה שהוציא את המצלמה ללא מראה יש לה הכבוד לחנוך את השוק למצלמה מעולה זו – מצלמת ה-Lumix DMC-G1 של חברת פנסוניק שהייתה הראשונה שביטלה את המראות בתוך העדשה ובכך הפכה כל מצלמה לזולה וקלה יותר. מראה בתוך העדשה מראה לצלם את התמונה המתקבלת בעדה ולכן עוזרת לו לכוון טוב יותר. במקום מראה יש כעת חיישן מתקדם שנותן תוצאה מדויקת יותר בפחות משקל ומורכבות ולכן גם המצלמה זולה יותר. זוהי מצלמת וידאו פנסוניק חדשנית מבחינת איכות הצילומים שלה למרות השינוי והיא פתחה פתח לחברות אחרות לעשות את אותו דבר. המראה במצלמה מעבירה את האור ועולה ויורדת בכל פעולת צילום. זה תופס מקום ונפח ומוסיף משקל ולכן פנסוניק ויתרה עליה לטובת חיישן רגיש שעושה אותו דבר בקלות יתרה. זה היה חידוש כל כך גדול ששינה לגמרי את מבנה מנגנון הצילום במצלמות ופתח פתח להמצאות נוספות שיקלו על הצלמים במצלמות טובות ויקרות פחות, כמו מצלמה היברידית.

מצלמת וידאו פנסוניק DC-S5

הטובה מכולן – מצלמה היברידית

כשאתם מחפשים מצלמת וידאו שהיא מקצועית אבל מותאמת גם לחובבים נלהבים שרוצים תוצאות מעולות, מצלמת וידאו פנסוניק DMC-GH5 היא המצלמה שמשכללת את הבשורה של מצלמה היברידית שאפשר לצלם בה גם סטילס וגם וידאו. היתרונות שלה רבים ומאפשרים לכם להפוך לאולפן צילום ביתי של ממש. גם הוידאו וגם הסטילס מתקבלים באיכות צילום 4K, שהיא רזולוציית צילום טובה יותר. המחיר הנוח והתפעול הקל מתקבלים כתוצאה מכך שגוף המצלמה עשוי מפלסטיק עמיד וחזק. שאר התפקודים השתפרו גם בזכות עינית חדה יותר וכפתורים שמאפשרים לכל צלם יכולת שליטה טובה יותר בצילום, ובתוספת מסך מגע אחורי מפרקי וגמיש לכוונון. מצלמת וידאו פנסוניק היא בעלת כרטיס זיכרון פנימי משוכלל, כך שכל החוויה הופכת לחוויית צילום קולנוע אמיתי גם בתנאים ביתיים בלבד. המחיר המפתיע לכל השכלולים האלה הוא רק תוספת מהנה. תוכלו להוסיף מיקרופון להקלטה משופרת ולערוך בעזרת כבל HDMI. העינית עצמה חדה ומדויקת ונותנת לכם את כל המידע שתצטרכו.

לקנות מצלמות וידאו פנסוניק רק אצל נציגים מורשים

כשאתם קונים מצלמות וידאו פנסוניק עשו זאת רק במקום שבו תוכלו גם לתקן אותן במקרה הצורך, ולקבל רק את החלקים המקוריים באיכות הטובה ביותר. מצלמות פנסוניק מכל סוג מוצעות בחנות דיגיטל וידאו סנטר, שהם נציגים מורשים ובלעדיים בישראל לפנסוניק, על כל היצע המצלמות שלה. זה הזמן להיות צלם שמגיע לרמה מקצועית הודות לציוד הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר שתוכלו להשיג כאן


DVC דיגיטל וידאו סנטר הינה מעבדת תיקון למצלמות פנסוניק ומצלמות נוספות. המעבדה שלנו היא המעבדה היחידה בארץ שהיא מורשית סוני ופנסוניק! לכן אצלנו תוכלו לקבל את שירות התיקונים הטוב ביותר ועם חלקים מקוריים! בנוסף, אנו מוכרים מספר מצלמות פנסוניק מהדגמים החדישים והמתקדמים ביותר! למידע נוסף מוזמנים להתקשר לטלפון שלנו 03-6311111

דילוג לתוכן