מצלמות קנון מומלצות לשנת 2022

אנחנו מצלמים כל הזמן. בין אם את עצמנו, את החברים שלנו, את בני המשפחה שלנו, את הפעולות שאנו מבצעים, את האוכל שהכנו או הזמנו במסעדה, את המשקה שלמדנו להכין, את הים, את הפארק, את חיות המחמד שלנו ואת הצמחים שאנו משקים – בקיצור, אנחנו אוהבים לנצור חוויות באמצעות תמונות, כאשר חלקנו לא מסתפקים במצלמות המובנות שיש לנו במוביילים ומחפשים מצלמה איכותית.

בעניין מצלמות איכותיות אי אפשר להתעלם מחברת קנון, אחת היצרניות המובילות בשוק. בין מבחר המוצרים שחברת קנון מייצרת ניתן לראות כי היא מוצלחת ביותר בייצור מצלמות DSLR, מצלמות אלו הינן מצלמות רפלקס בעצמית אחת והן מתאימות לצלמים מקצועיים ולצלמים חובבים. מצלמות DSLR מתאפיינות בתפעול פשוט וגמישות רבה, כאשר ניתן לייצר באמצעותן תמונות נפלאות.

נכון לשנת 2022 מציעה חברת קנון מגוון נרחב של מצלמות – דבר המאפשר לכל אחד ואחת למצוא את המצלמה המועדפת עליהם מבחינת המאפיינים השונים. המצלמות מאוד איכותיות, כך שהתחרות ביניהן קשה, אך ניתן בכל זאת לציין מספר מצלמות בולטות. במאמר זה נציין 3 מצלמות מובילות של החברה המצליחה.

שלוש מצלמות מובילות של החברה המצליחה – קנון

כפי שציינו – קשה לבחור את המצלמות הטובות ביותר של חברת קנון, שכן החברה מייצרת שלל מצלמות בעלות מאפיינים שונים ובאיכות גבוהה, אך בכל זאת ריכזנו במאמר זה שלוש מצלמות מובילות:

Canon EOS 5D Mark IV

 היא המצלמה הראשונה שנציין. מדובר על אחת המצלמות הטובות ביותר של החברה. עם פוקוס מהיר ורזולוציה של 30.4 מגה פיקסלים, לצד העובדה שהיא כוללת מסך מגע, קשה להתעלם ממנה. בין יתרונותיה הרבים ניתן לציין את איכות התמונות, הפוקוס האוטומטי המהיר, הצבעים המדויקים והאפשרות להשתמש בשני כרטיסי זיכרון יחד – דבר שמאפשר שימוש רב.

כמו כן השהיית התריס נמוכה. צלמים שהשתמשו במצלמה העידו על כך שהיא יכולה לצלם נופים בצורה נהדרת ושהפוקוס שלה מצוין. למצלמה יש הרבה מאפיינים בהם ניתן להשתמש ולכן היא מתאימה גם לחובבים וגם לצלמים מקצועיים. בגלל האיכות הגבוהה של התמונות ניתן להשתמש במצלמה גם כדי לצלם וידיאו.

CANON EOS 200D II

מצלמה זו מתאפיינת בנוחות השימוש, בין היתר תודות למאחז יד נוח, קומפקטיות ומחיר משתלם. המצלמה מספקת תמונות מאוד מפורטות עם איכות צבע טובה וכוללת מסך מגע. כמו כן, היא מאפשרת לצלמים לשתף את התמונות שלהם ברשתות החברתיות משום שהיא יכולה להתחבר ל-WIFI. נוסף על כך, המצלמה מאפשרת למשתמשים לשלוט על מידת החשיפה לאור באופן ידני. המצלמה מתאימה למתחילים ומקצוענים.

Canon PowerShot G1 X Mark III

מדובר על מצלמה איכותית שמעניקה צילום איכותי לצד מחיר הוגן ןמתאימה מאוד לאנשים שאוהבים לטייל. המצלמה כוללת חיישן עינית ופוקוס אוטומטי, כאשר ניתן לשלוט בשניים דרך מגע על מסך התצוגה. צילום הוידיאו במצלמה הינו איכותי ביותר והמצלמה נוחה לנשיאה, נוחה לאחיזה ובעלת משקל קל. מעבר לכך, יש למצלמה מסך מתכוונן ולכן ניתן לצלם תמונות מזוויות מיוחדות גם אם מביטים ישר למסך. מעבר לכך, המצלמה ניחנת בעמידות מפני לחות ואבק.

המצלמה מתאימה לצלמים מתחילים ונאמר עליה שהפוקוס האוטומטי ואיכות התמונות שלה הם הטובים ביותר מבין מצלמות החברה.

נזכיר ונאמר שבנוסף על המצלמות שציינו, מציעה חברת קנון מבחר רב של מצלמות איכותיות שיכולות לנצור רגעים נפלאים ולהשאיר למצלמים זכרונות יפים מחוויות שונות. אנחנו מציעים גם שירות תיקון מצלמות קנון במעבדה מיוחדת לכל סוגי המצלמות. צרו קשר לפרטים נוספים.

דילוג לתוכן