תיקון מצלמות – המקצוענות משתלמת

חוויות החיים המורכבות מאינספור רגעים של אושר, שמחה, צער, התרגשות, התחלות ופרידות, אינן ניתנות לשחזור. אך בזכות קיומן של מצלמות הווידיאו והסטילס, ניתן לשמר זיכרונות אלה לעד. מסיבה זו, הפכו שירותי תיקון מצלמות דיגיטליות נחוצים במיוחד – שכן איש אינו רוצה להחמיץ את צילומו של אירוע חשוב וחד-פעמי, רק בשל תקלה כלשהי במצלמה הדיגיטלית.

לאור התפתחותן הטכנולוגית המהירה של מצלמות דיגיטליות והתאמתן לצרכים המשתנים, גובר הצורך באנשי מקצוע שתחום תיקון מצלמות הוא לחם חוקם. אומנם, מצלמות דיגיטליות פשוטות, המוגדרות כמצלמות חובבים, אינן מורכבות במיוחד. במרבית המקרים, יינתנו שירותי תיקון מצלמות דיגיטליות במרבית המעבדות באופן מקצועי למדי. אך כאשר מדובר במצלמות מקצועיות, מוטב להתייחס לנושא בכובד ראש ולהפקיד את נושא תיקון מצלמות בידיים הטובות ביותר.

תיקון מצלמות – המקצוענות משתלמת

מצלמה מקצועית היא כלי עבודתו של הצלם, ובלעדיה עלול להיגרם נזק רב הן לפרנסתו והן לשמו ולתדמיתו. צלם מקצועי אינו יכול להרשות לעצמו להיתפס במצב שבו המצלמה הדיגיטלית שלו אינה תקינה וזמינה לשימוש. כדי להבטיח את תקינות הציוד, מקפידים צלמים מקצועיים לקבל שירותי תיקון מצלמות דיגיטליות מידיהם של מומחים, העוברים השתלמויות מסודרות ושוטפות אצל חברות היצרן ומוסמכים על ידן לתקן את המצלמות מתוצרתן.

בשל עלויותיהן הגבוהות של מצלמות דיגיטליות מקצועיות, העשויות להגיע לכדי עשרות אלפי דולרים, מעדיפים צלמים מקצועיים רבים, לפנות לשירותי תיקון מצלמות דיגיטליות במקרה של תקלה – ולא לרכוש מצלמה חדשה, כפי שעושים לעתים עם מצלמות חובבים זולות. הפקדת הציוד היקר בידי מעבדת תיקון מצלמות דיגיטליות מוסמכת, מבטיחה כי התיקון יתבצע על הצד הטוב ביותר, תוך מתן תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט.

כל שמדובר במעבדה מובילה ומקצועית בתחומה, אשר שמה הולך לפניה בכל הקשור לתחום תיקון מצלמות, כך ייהנו הצלמים מאחריות ומשירותי תמיכה בכל תקלה, ויקבלו לידיהם את המצלמה כשהיא במצב חדש לחלוטין. השתלמויותיהם של עובדי המעבדה בארצות המקור של היצרנים, מאפשרות להם לאתר כל תקלה העלולה להתעורר במצלמה, על אף מורכבותן הרבה של מצלמות דיגיטליות מקצועיות.

תיקון מצלמות – חברות וחידושים

חברות גדולות בתחום ייצור המצלמות הדיגיטליות – כדוגמת JVC ו-PANASONIC, וכן סוני, קנון, ניקון, סמסונג ועוד – מחדשות את מוצריהן לעתים קרובות ומשדרגות אותם באמצעות טכנולוגיות חדשניות ואביזרים נלווים. התעדכנות שוטפת בטכנולוגיות השונות הינה מחויבת המציאות, על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים בתחום זה. גם הסמכה מטעם חברות רבות, הנחשבות למובילות בתחום המצלמות הדיגיטליות, מקנה יתרון עצום ומאפשרת לצוות המעבדה לתת מענה לכל דרישה, בין אם מדובר במצלמות דיגיטליות מקצועיות ובין אם מדובר במצלמות רגילות. השילוב בין ניסיון עשיר וידע מקצועי רחב היקף מספק את הנוסחה המנצחת, לצורך מתן פתרונות מקצועיים ושירותי תיקון מצלמות דיגיטליות לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח באשר הוא.

DVC דיגיטל וידאו סנטר הינה מעבדת תיקון למצלמות דיגיטליות ומצלמות וידאו. המעבדה שלנו היא המעבדה היחידה בארץ שהיא מורשית סוני ופנסוניק! לכן אצלנו תוכלו לקבל את שירות התיקונים הטוב ביותר ועם חלקים מקוריים! בנוסף, אנו מוכרים מספר מצלמות סוני פנסוניק מהדגמים החדישים והמתקדמים ביותר! למידע נוסף מוזמנים להתקשר לטלפון שלנו 03-6311111

דילוג לתוכן