תיקון מצלמות וידאו

מצלמות וידאו הפכו במרוצת השנים לחלק בלתי נפרד מחיינו וכאשר הגענו לעידן הדיגיטלי, השוק החל לגאות אפילו עוד יותר.
הדבר מתבטא במגוון רחב של מצלמות שמתאימות לצרכים השונים, עבור חובבנים ומקצוענים גם יחד.
מצלמות סטילס, מצלמות וידאו, SLR ועוד – כל המצלמות הללו נבחרות על ידינו בקפידה, יקרות לליבנו וגם לכיסנו, וזוהי הסיבה מדוע כאשר מתגלים בהן ליקויים, אנו לא ממהרים להחליפן.
אנו מחפשים שירות תיקון מצלמות מקצועי שיחזירן לכשירות מלאה. כמובן שלא כל מעבדה מסוגלת לעמוד במשימה, ועל כן עליכם לדעת כיצד לזהות את המומחים לדבר. בשורות הקרובות תקבלו את כל המידע על כך.

לקבלת מידע נוסף אודות תיקון מצלמות וידאו, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

כיצד לבחור היכן לתקן את מצלמת הוידאו שלכם?

מצלמת הוידיאו האהובה שלכם התקלקלה ואתם מחפשים מקום מתאים, ידיים אחראיות, שיבצע עבורכם את התיקון? כפי שלא הייתם פונים לאורתופד על מנת לטפל בכאב גרון, כך גם לא מומלץ לפנות למעבדת מחשבים לצורך תיקון המצלמה. הכתובת הנכונה תהיה מעבדת תיקונים המתמחה בתיקון מצלמות וידאו – שם יידעו להציע לכם את המענה ההולם ביותר. ברחבי הארץ ישנן לא מעט מעבדות תיקון כאלו, המספקות מגוון רחב של שירותי תיקון מצלמות וידיאו מסוגים שונים, ולכן חשוב לשים לב למספר פרטים, כדי לברור את המעבדות האיכותיות מהפחות איכותיות.

להלן כמה פרמטרים חשובים שיש להתעכב עליהם בבואכם לבחור מעבדה לתיקון מצלמת הווידיאו שלכם:

 • ניסיון ומקצועיות

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת מעבדת תיקון מצלמות וידאו הוא אלמנט הניסיון. מעבדת תיקונים שלה ניסיון בתיקון מצלמות של חברות שונות, היא הכתובת המתאימה עבורכם. מעבדת תיקונים מקצועית, בה עובד צוות מיומן בעל הכשרה מתאימה, תדע למה בדיוק אתם זקוקים, וחשוב מכך כיצד לבצע זאת.

 • האזור בו נמצאת המעבדה

כשאתם מחפשים מעבדת תיקוני מצלמות וידאו, שימו לב באיזה אזור היא מציעה את שירותיה. אם אתם מתגוררים באזור המרכז, חפשו מעבדה בתל אביב או באזורים סמוכים לה. אם אתם מתגוררים באזור הצפון, חפשו מעבדה בחיפה או בעיר מרכזית אחרת בסביבת מגוריכם. הסיבה לכך היא ראשית כל נוחות, שכן ודאי לא תרצו להטריח את עצמם בנסיעה ארוכה אל מעבדת המצלמות. עם זאת, אם אין בנמצא מעבדה ראויה, זכרו שמדובר במצלמה יקרה לליבכם (וארנקכם), ולעיתים עדיף יהיה לנסוע, גם אם זה מצריך נסיעה ארוכה.

 • עלות התיקון

תיקון מצלמות וידאו עשוי לעלות לא מעט כסף, אולם הסכום ייקבע בסופו של דבר בהתאם לתקלה שתימצא. לפני שאתם מגיעים אל מעבדת התיקונים, בררו מול נציגיה כמה צפוי לעלות התיקון (פחות או יותר, רק כדי לקבל תמונה ולהבין מה היקף העלויות שיידרשו מכם).

 • זמינות ויעילות

כדאי לבחור מעבדת תיקונים למצלמות וידאו שזמינה בכל השבוע ופועלת לאורך מרבית שעות היום. אין כל סיבה שתיאלצו להתאים את עצמכם למעבדה. להיפך! על שעות העבודה של המעבדה להתאים אליכם. לכן בדקו זאת מראש, על מנת להימנע מהגעה מיותרת למקום.

תיקון מצלמות – מה מציעה לכם מעבדת דיגיטל וידאו סנטר?

אנו מיישמים 3 עקרונות שירות שבהם, לפי דעתנו, אמורה לעמוד מעבדת תיקונים איכותית:

 • יכולת טיפול בכל תקלה או חבלה
  השימוש התמידי במצלמה על ידי כל מי שאוהב או עובד בתחום הצילום, כמו גם אופי השימוש (בדרך כלל מחוץ לבית במסגרת עבודה או טיולים), הופך את המצלמה לאלמנט שחשוף לתקלות וחבלות רבות. חול או מים שנכנסו למנגנון, נפילה שגרמה לשבר – כל אלה מחייבים צוות מקצועי שידע כיצד לאפיין את התקלה באופן מדוייק ולטפל בה באופן ממוקד, או להחליף חלקים במטרה להחזיר את המצלמה בדיוק למצבה הקודם.
 • חידוש מראה המצלמה
  שירות תיקון מצלמות איכותי הוא כזה שלא רק מחזיר כל מצלמה לפעול באופן מלא, אלא גם גורם לה להיראות כחדשה לגמרי. הסיבה לכך היא הצורך של הלקוחות להשתמש במצלמה שנראית טובה ואיכותית, במיוחד אצל כאלו שמשתמשים בה לצרכים מקצועיים ואינם מעוניינים "להיתפס" עם ציוד שנראה בלוי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי שוק "היד שנייה" של המצלמות היקרות של ימינו נחשב למאוד פעיל, ויהיה קשה למכור אותן במחיר משתלם במידה ויראו סדוקות בחלקן החיצוני.
 • הענקת שקט נפשי ללקוח
  תיקון מצלמה הוא אינו דבר זול, והלקוח מעוניין לדעת כי הפעולה התבצעה במקצועיות ובמיומנות כך שהתקלה לא תחזור על עצמה בשנית. לכן, חשוב מאוד לפנות אל נותן שירות שמעניק אחריות מלאה על החלקים והעבודה ולא להישען על הבטחות ריקות מתוכן. מעבדת תיקונים איכותית אף תפעל בשקיפות מלאה אל מול הלקוח ותודיע מראש האם כדאי או בכלל משתלם לתקן את המצלמה המדוברת.
PANASONIC HC-V800 מצלמת וידאו
תיקון מצלמות וידאו HC-WXF1

מהו תהליך עבודה נכון בתחום תיקון המצלמות?

קיבלתם המלצה על מעבדת תיקונים מסויימת שעומדת בכל עקרונות השירות שציינו? תוכלו להיות בטוחים עוד יותר בבחירתכם אם המעבדה תקפיד על השלבים הבאים במהלך ההתקשרות עימכם:

 • עם קבלת המצלמה יתבצע אפיון מדוייק של הבעיה ע"י צוות טכנאים שמוסכמים לכך ומתמחים בסוג המצלמה שלכם.
 • לאחר מכן נציג מטעם המעבדה אמור ליצור עימכם קשר, ליידע אתכם בממצאי הבדיקה ובגישות האפשריות לביצוע התיקון (חלפים מקוריים, תחליפיים וכו'), או לתת לכם המלצות למצלמה חדשה במידה ולא ניתן או משתלם לתקן. בשלב זה גם תקבלו הצעת מחיר כמובן.
 • רק לאחר אישור מצידכם יתבצע התיקון עצמו, ובסיומו תקבלו את המצלמה עם כתב אחריות שיהיה ערובה לעבודה שבוצעה ולחלקים שהוחלפו.

דיגיטל וידאו סנטר – תיקון מצלמות ברמה אחרת

יצרני המצלמות אינם מפסיקים לחדש, עם מוצרים מתקדמים יותר בכל שנה ושנה. במילים אחרות – אתם זקוקים למעבדת תיקונים אשר בקיאה בכל החידושים ומסוגלת לתקן כל מצלמה שקיימת בשוק.
כזאת היא בדיוק חברת דיגיטל וידאו סנטר – מעבדה לתיקון מצלמות בתל אביב מורשית של ענקיות הצילום הגדולות ביותר בעולם, דוגמת SONY, PANASONIC ו- JVC. טכנאיי המעבדה עברו את הכשרותיהם המקצועיות בחברות עצמן ומסוגלים לספק שירותי תיקון מתקדמים לכל סוגי המצלמות הקיימות, כולל של חברות נוספות לרבות OLYMPUS, NIKON ,CANON ועוד.

לקבלת מידע נוסף אודות תיקון מצלמות וידאו, צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן