מעבדה לתיקון מצלמות קנון

כולנו אוהבים לצלם ולהצטלם. אנו קונים את המצלמות הכי שוות ואיכותיות, על מנת לקבל את התצלומים הכי טובים. לכולנו תמונות הן זיכרונות מתועדים ומהנים. מסיבה זו, אין דבר יותר מאכזב ממצלמה שמתקלקלת באמצע הטיול או באמצע אירוע משפחתי.

שירות אמין בשבילך זמין

עם התקדמות הטכנולוגיה, אנחנו זוכים ליהנות ממצלמות משוכללות במיוחד. המצלמות היום מפיקות תמונות חדות באיכות גבוהה במיוחד. המצלמות החדשניות יחסית עדינות. אם לא נוהגים בהן בזהירות, הן עלולות להינזק בקלות. מאחר שהמצלמה כל כך יקרה, וגם בעלת ערך סנטימנטלי, כדאי לתקן אותה במעבדה אמינה – שבה תוכלו להיות רגועים ובטוחים, שהמצלמה תחזור אליכם תקינה. המעבדה שעונה על קריטריונים אלה היא דיגיטל וידיאו סנטר, המספקת שירות תיקון מצלמות קנון.

מעבדת דיגיטל וידאו סנטר היא מעבדה מקצועית לתיקון מצלמות דיגיטליות ומצלמות וידיאו. המעבדה שלנו היא מתקנת מורשית של מצלמות JVC ופנסוניק. בנוסף, היא מוסמכת לתת שירות תיקון למצלמות קנון, סוני, ניקון, סמסונג ועוד. תיקון מצלמת קנון מתבצע על ידי צוות המומחים שלנו, שהם בעלי מקצוע מוסמכים, בעלי ידע רב עולם הטכנולוגיה ובעלי ניסיון עשיר בתחום המצלמות המתקדמות. אנו נדאג לספק לכם פתרונות יעילים למגוון תקלות במצלמות.

איך לשמור על המצלמה?

המומחים של דיגיטל וידאו סנטר שמחים לתת לכם מספר עצות, שיעזרו לכם להימנע מלהגיע למעבדה כדי לתקן את המצלמה:
 
  • יש להיזהר לא להפיל את המצלמה על רצפה.
  • לא לבצע איתה פעילויות שעלולות לפגוע בה.
  • מצלמה, כמו כל מכשיר טכנולוגי, לא אוהבת אבק וחול. כשאתם מטיילים עם המצלמה בשטח, חשוב שתשתדלו לשמור אותה בקייס, כדי למנוע כניסת לכלולים אליה. במידה שאכן נכנס חול ואבק לתוך המצלמה, מומלץ לשלוח אותה למעבדת מצלמות על מנת לבצע ניקוי יסודי.
  • אויב נוסף של המצלמה הוא מים. מגע של המצלמה עם אפילו טיפות קטנות עלול לפגוע בה.
  • לחות עלולה לפגוע במוצר החשמלי.
  • בכל זמן שהמצלמה לא בשימוש, עדיף שתהיה בקייס.
  • כדאי שהמכסה יהיה איכותי ויתאים לגודלה של מצלמה.
ובכל מקרה – אל דאגה! יש לנו נסיון רב בתיקון מצלמת CANON מכל הסוגים והדגמים ותמיד תוכלו להביא את המצלמה שלכם לתיקון, אצלנו במעבדה לתיקון מצלמות.
במידה שבכל זאת אתם זקוקים לשירות תיקון מצלמות קנון או כל סוג אחר – נשמח לעמוד לשירותכם!
דילוג לתוכן